Firma Adı :
Arıza Tipi :
İrtibat Ad (*) :
İrtibat Soyad (*) :
İrtibat Telefon (*) :
İrtibat Eposta (*) :
Makine No (*) :
Arıza Kodu :
Makine Durumu :

YeniKurulum

Çalışyor

Çalışmıyor

Ek Açıklama :
Güvenlik Kodu :
guvenlik

Çağrı Merkezi
KİRALAMA

Kiralama Çözüm Önerisi 1 :  Gelin herşey dahil yıllık anlaşma yapalım karlı Çıkın Makine satınalma gideri yok ! Amortisman gideri yok Toner ücreti yok Yedek parça ve Servis ücreti yok Stok maliyeti yok Zaman kaybı , stres yok Yıllık ödeme planınız belli, sürpriz maliyetler yok Direk net gider faturası kullanırsınız ,yıllarca demirbaş düşmenize gerek yok! Ytl ödeme sistemi olduğundan kur yükseldi farkı yok Sigortanız bizden, Çalındı ,yandı , su bastı , kırıldı korkunuz yok! Nasıl'mı yapıyoruz? Sizden istediğimiz sadece yıllık kaç adet kopya veya çıktı aldığınızı ve hangi özelliklerde makine istediğinizi bize bildirmeniz. Profesyonel müşteri temsilcilerimiz isterseniz telefonda, isterseniz işyerinizde sizleri ziyaret ederek kopya veya çıktılarınızın adedine göre makine modellerini belirleyerek sizler için en uygun çözümü üretecek ve en uygun ücretlendirme ile sizlere teklif sunacaktır.Sunulan teklif için anlaşmaya varıldığı takdirde belirlenen makineler tamamen ücretsiz ve sıfır olarak kurulacaktır. Böylece herşeydahil sisteme geçerek makine, toner,yedek parça ,işçilik (kağıt hariç) vs.. gibi birçok masraftan ve sürpriz maliyet riskinden kurtulmuş olursunuz . Siz sadece yıllık toplam çekim ve çıktılarınızın ödemesini aylık taksitler şeklinde bize yapıyorsunuz, bizde size bunun karşılığında yıllık bedava kopya veya çıktı adedi veriyoruz. Aylık sınır ve adet sıkıntınız olmadan gönül rahatlığıyla çıktı alabilirsiniz çünkü çıktılarınız aylık değil yıllık anlaşma adedine göre ücretlendirilecektir. Tüm makineleri network printer kartı ile standart veriyoruz. Böylece sizler de asıl yapmanız gereken işlerinizin başında olun tüm sıkıntıları ,arızaları, proplemleri bize bırakın, sizlerde kabul edersinizki bunlarla kaybedeceğiniz zaman çok daha değerlidir.Bu sıkıntılarla uğraşmayı bize bırakın ve değerli zamanınız sizde kalsın. Unutmayınız ki hiçbir ürün ve hizmeti üreticisinden yada ana dağıtıcısından daha ucuza maledemezsiniz.Teklifimizi mutlaka değerlendirin çünkü maliyetlerinizi %60 oranında azaltmayı iddia ediyoruz.

 

Kiralama Çözüm Önerisi 2 : (TonerBaşı) BasitSistem'deki gibi herşeyi E-Dokumantasyon Karşılıyor. Siz sadece Toneriniz Bitince onu bizden ücret karşılıgı alıyorsunuz.

 

Kiralama Çözüm Önerisi 3 : (Kopykit) Bu sistemle makinenin mülkiyeti müşteriye aittir.ister yeni makine alın isterseniz halen kullanmakta olduğunuz makine ile kopya adet fiyatı belirleyelim. Sadece çektiğiniz adet ile kopyabaşı fiyatımızı çarpıp ay sonunda kullandığınız kadar ödeyin. bu sistemle yine çözüm paket 1 deki gibi (makine ve kağıt hariç) her şeyi biz karşılıyoruz

 

Kiralama Çözüm Önerisi 4 : Leasing sistemle size 24 aydan 60 ay'a kadar eşit çok düşük taksitlerle makine verelim. Makinenin mülkiyeti sizin olsun sözleşme süresince yine herşey dahil sitemle (makine ve kağıt hariç) sadece çektiğiniz kopya adet fiyatı ödeyin.