Firma Adı :
Arıza Tipi :
İrtibat Ad (*) :
İrtibat Soyad (*) :
İrtibat Telefon (*) :
İrtibat Eposta (*) :
Makine No (*) :
Arıza Kodu :
Makine Durumu :

YeniKurulum

Çalışyor

Çalışmıyor

Ek Açıklama :
Güvenlik Kodu :
guvenlik

Çağrı Merkezi
HAKKIMIZDA


E Dokümantasyon Büro Makineleri Pazarlama ve Dış Ticaret A.Ş.
 

Ofis kopyalama sistemleri satış, kiralama, VİP teknik servis ve ithalat hizmetlerinin sağlandığı bir anonim ortaklığıdır.
 

Uzman tecrübeli kadrosu ile hem küçük ve orta ölçekli işletmelerin hem de  kurumsal yapıya sahip organizasyonların, kopyalama, print ve doküman yönetimi konusundaki ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunmaktır.
 

Müşterilerini dinleyerek işletmelerinde yaşadıkları zorluklara, işlerini kolaylaştırıcı çözümler sunmak için çalışan E.D. (E Dokümantasyon A.Ş), Amortisman, yönetim ve sarf maliyetlerini içeren, toplam sahip olma maliyetini minimum seviyelere indirirken, maksimum verim ve müşteri merkezli hizmetler sunmayı kendine hedef edinmektedir.
 

Baskı teknolojileri ürünlerinde kiralama hizmeti de sunan  E Dokümantasyon projenize göre günlük, haftalık, aylık veya daha uzun süreli kiralama opsiyonları ile ihtiyaçlarımıza en uygun ürünleri en kısa sürede kullanımınıza sunmaktadır.

 

Misyon

E DOKÜMANTASYON  A.Ş yıllarca biriktirdiği tecrübeyi sahaya doğru yansıtarak alanında en önemli kurum olmayı hedeflemektedir.

 

Vizyon

İnsan, hizmet ve ürün kalitesine güvenip, tek bir markaya bağımlı kalmadan her segmentteki en iyi ürünlerle ve her marka için ayrı ayrı donanıma sahip uzman teknik servis kadrosuyla firmanızın ihtiyaçlarını karşılayıp, yapacağı yeniliklerle sektöre damga vurmak.